Csatlakozz a csapatunkhoz!

HR Specialist

A munkáról

HR Specialist munkakörre keresünk egy olyan tehetséges kollégát, aki segíti munkánk a következő generációs FinTech termékek kialakításában Magyarországon és Európában. Ehhez a munkakörhöz kiváló kommunikációs képességekre, a HR folyamatok és a munkaügyi előírások alapvető ismeretére van szükség.

HR Specialist-ként a főbb feladatok a kompenzációs és juttatási csomagok elkészítése, a toborzási, felvételi és fejlesztési folyamatok szervezése, a vállalati szabályzatok frissítése, módosítása és az adminisztráció vezetése.

Főbb feladatok

Elvárások

A Salarify-ról

A Salarifynál fő célunk egy jobb digitális pénzügyi ökoszisztéma felépítése. A termék portfóliónk is ezt a víziót támogatja a rugalmas bérhozzáférésen keresztül és a jövedelemigazolások stresszmentes és egyszerűvé tételével. Célunk elérésének érdekében nagyvállalatokkal dolgozunk együtt, hogy megoldásunk integrálni tudjuk az egyes HR és bérszámfejtő rendszerekkel.

Kompenzáció és juttatások

Munkatársaink számára széleskörű juttatási csomagot kínálunk.
A versenyképes fizetés mellett korlátlan számú fizetett szabadnapot, rugalmas munkaidőt, home office lehetőségeket, munkavállalói részvény opciókat, teljesítmény bónuszokat és egyéb előnyöket élvezhetsz, melyek segítenek a munka és a magánélet egészséges egyensúlyának megőrzésében.

Érdekel a lehetőség? Küldd el CV-det a careers@salarify.me címre.