Csatlakozz a csapatunkhoz!

Product Manager

A munkáról

Olyan tapasztalt vezetőt keresünk Product Manager munkakörre, aki segíteni tudja munkánk a következő generációs FinTech termékek kialakításában Magyarországon és Európában. Product Manager-ként üzleti és műszaki ismeretekkel kell rendelkezned ahhoz, hogy döntési javaslatokat készíts és terjessz elő a piaci helyzet alapján, és ezeket gyorsan és nyereségesen végre tudd hajtani.

Te felelsz majd a termékek tervezésért az életciklus során, beleértve a termék- és vásárlói igények összegyűjtését és rangsorolását, a termék jövőképének meghatározását, valamint a Software Engineer, Sales, Marketing és Customer Operation csapattal való szoros együttműködést. A Product Manager feladata annak biztosítása is, hogy a termékek támogassák a vállalat átfogó stratégiáját és céljait.

Főbb Feladatok

Elvárások

A Salarifyról

A Salarifynál fő célunk egy jobb digitális pénzügyi ökoszisztéma felépítése. A termék portfóliónk is ezt a víziót támogatja a rugalmas bérhozzáférésen keresztül és a jövedelemigazolások stresszmentes és egyszerűvé tételével. Célunk elérésének érdekében nagyvállalatokkal dolgozunk együtt, hogy megoldásunk integrálni tudjuk az egyes HR és bérszámfejtő rendszerekkel.

Kompenzáció és juttatások

Munkatársaink számára széleskörű juttatási csomagot kínálunk.
A versenyképes fizetés mellett korlátlan számú fizetett szabadnapot, rugalmas munkaidőt, home office lehetőségeket, munkavállalói részvény opciókat, teljesítmény bónuszokat és egyéb előnyöket élvezhetsz, melyek segítenek a munka és a magánélet egészséges egyensúlyának megőrzésében

Érdekel a lehetőség? Küldd el CV-det a careers@salarify.me címre.